Dla biznesu

Internet

Dysponując własną, światłowodową siecią transmisji danych oferuje swoim klientom usługi internetowe na najwyższym poziomie, zapewniając stały, bezawaryjny dostęp do Internetu. Przepustowość dostarczonego łącza jest symetryczna i wynosi 1 Gbit / 1 Gbit,  a prędkość ustawiana jest zgodnie z zamówieniem klienta. Do zakupionego łącza służymy pomocą w konfiguracji routera dostępowego. Dla oddalonych lokalizacji, gdzie brak jest infrastruktury teletechnicznej, proponujemy radiolinię punkt-punkt  o przepustowościach 150/150 Mbit bez opłat licencyjnych za pasmo.

Specjalizujemy się w trudnych i nietypowych instalacjach, którym inni operatorzy nie sprostali.

  

Telefon

W ramach usług dodatkowych oferujemy połączenie usług internetowych i telefonicznych. Wszystkie połączenia wychodzące z biura mogą zostać zrealizowane  po tym samym łączu dostępowym, co Internet – praktycznie bez wzrostu kosztów, a dzięki zastosowaniu konkurencyjnych stawek w opłatach za połączenia telefoniczne prowadzi do znacznego obniżenia kosztów po stronie klienta.

 

Systemy  monitoringu

Projektujemy i wykonujemy najwyższej jakości systemy nadzoru wyposażone w kamery IP o czułości 0,001 lux w kolorze bez doświetlania promiennikami podczerwieni  (kamery rejestrujące kolorowy obraz w półmroku, gdy oko ludzkie z trudem rozróżnia kontury postaci) , pracujące z kompresją H.265, oszczędzające zapisywane miejsce w pamięci masowej rejestratora o 50%.

 

Usługi dodatkowe

budowa sieci LAN/WAN, administracja sieciami,  serwery wirtualne, biznesowe konta pocztowe, nietypowe zaawansowane konfiguracje.